Forum Football Manager

Wszystko o naszym ukochanym Fm'ie

Ogłoszenie

WITAMY !!! Prosimy o rejestrowanie się na forum, gdyż tylko zalogowani użytkownicy mogą przeglądać stronę.

#1 2008-01-27 21:14:45

Po_

Cezar

Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 15
Punktów :   

Real Madryt

Temat poświęcony najbardziej utytułowanej klubowej drużynie świata.

Real aktualnie spisuję się nadzwyczaj dobrze i po 20 kolejkach ma aż 7 punktów przewagi nad drugą Barceloną. Dziś Barca straciła punkty z Athleticiem Bilbao i przed Realem otworzyła się realna szansa na podwyższenie przewagi.

Hala Madrid!

Offline

 

#2 2008-01-28 07:21:01

SoniX

Imperator

131579
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 105
Punktów :   

Re: Real Madryt

Hmm...Królewscy znowu w natarciu Życzę im zwycięstw bo nie lubię Barcy. Niech im się dobrze wiedzie
a z kim grają w LM?


You are my Solskjaer, My Ole Solskjaer, You make me happy, When skies are grey...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.efemforum.pun.pl - najlepsze forum Football Managera.

Offline

 

#3 2008-01-28 15:46:14

Po_

Cezar

Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Real Madryt

Z Romą. Będzie to trudny przeciwnik, ale Real jest na fali i myślę, że podwójna korona jest w ich zasięgu.

Offline

 

#4 2008-01-28 16:45:31

SoniX

Imperator

131579
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 105
Punktów :   

Re: Real Madryt

Pamiętam jak w tamtym sezonie ManUtd rozniósł Rome 7:1 to były czasy... ale Roma w przeciągu tego roku istotnie się wzmocniła i królewskim będzie ciężko, lecz jeśli utrzymają formę z La Liga to na pewno sobie z Włochami poradzą


You are my Solskjaer, My Ole Solskjaer, You make me happy, When skies are grey...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.efemforum.pun.pl - najlepsze forum Football Managera.

Offline

 

#5 2008-01-28 16:53:31

Po_

Cezar

Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Real Madryt

Real w tym sezonie to drużyna, która mnie zadziwia. Kadrowo według mnie dużo odstaję od Barcelony. Jednak Bernd Schuster robi swoje. Przy nim odżył Guti, Baptista, Gago, którzy w tamtym sezonie byli zupełnie w cieniu innych zawodników. Myślę, że na dzień dzisiejszy to Real jest faworytem dwumeczu z Włochami.

Offline

 

#6 2008-01-28 17:13:43

SoniX

Imperator

131579
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 105
Punktów :   

Re: Real Madryt

Siłą Realu nie są umiejętności indywidualne poszczególnych zawodników lecz zgranie i mocna, wyrównana drużyna. To będzie kluczowa rzecz gdy zacznie się finisz ligi, wtedy szeroka ławka rezerwowych będzie bardzo ważna. Zadziwia mnie forma Baptisty, myślałem, że będzie grzał ławę, a tu proszę gra dużo i ładne bramki strzela, to jak ściągnął pajęczynę z okienka Valdesa to majstersztyk był.


You are my Solskjaer, My Ole Solskjaer, You make me happy, When skies are grey...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.efemforum.pun.pl - najlepsze forum Football Managera.

Offline

 

#7 2008-01-29 20:06:33

Po_

Cezar

Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Real Madryt

realmadrid.pl napisał:

Raul Gonzalez Blanco ma na dniach otrzymać propozycję nowego kontraktu od władz Realu Madryt. Nowa umowa zwiąże zawodnika z klubem do końca jego kariery - tak podała w programie informacyjnym telewizja Telecinco.

Kapitan Realu Madryt, napastnik, ikona klubu i jeden z najlepszych zawodników w historii Merengues, otrzyma propozycję zakończenia piłkarskiej kariery w klubie, w którym grał od momentu swego debiutu w dorosłej piłce. Obecny kontrakt wygasa w 2010 roku. Od tego momentu kontrakt będzie automatycznie odnawiany na następny sezon. Pod jednym warunkiem. El Siete będzie musiał rozegrać co najmniej 30 meczów w każdym kolejnym sezonie

To się nazywa prawdziwy kapitan

Offline

 

#8 2008-01-29 20:34:41

SoniX

Imperator

131579
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 105
Punktów :   

Re: Real Madryt

To jest prawdziwy kapitan lubie zawodników którzy są wierni swemu klubowi a z RvN tworzą zabójczą parę napadziorów.


You are my Solskjaer, My Ole Solskjaer, You make me happy, When skies are grey...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.efemforum.pun.pl - najlepsze forum Football Managera.

Offline

 

#9 2008-01-30 16:57:59

lypyrator

Członek Senatu

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Real Madryt

Chcę wrócić do futbolu, zaś Real to najlepszy klub, a Madryt to najlepsze do tego miejsce. Czuję się tam jak w domu - powiedział Zinedine Zidane w wywiadzie dla jednej z hiszpańskich gazet. Francuz chce zostać trenerem.
Zidane chciałby rozpocząć karierę trenerską w Realu. Nie w pierwszym zespole, ale - na razie - jako nauczyciel dzieci i młodzieży w hiszpańskim klubie.

"Zizou" jest już po rozmowach z prezydentem Realu, Ramonem Calderonem i ponoć szczegóły dotyczące jego nowej roli zostały już ustalone.


Ciekawe kiedy Zizou bedzie trenerem pierwszego zespołu:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław taksówka wałcz ukryta sobieszewo