Forum Football Manager

Wszystko o naszym ukochanym Fm'ie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

WITAMY !!! Prosimy o rejestrowanie się na forum, gdyż tylko zalogowani użytkownicy mogą przeglądać stronę.

#1 2008-01-29 19:57:38

kryskow

Imperator

9727761
Skąd: Kowalowa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Wywiad z Fabregasem

Redaktorzy znanego angielskiego dziennika - SundayMirror - przeprowadzili niedawno wywiad z najlepszym pomocnikiem Arsenalu jakim nie wątpliwie jest Cesc Fabregas.

R: Czy myślisz, iż w tym roku uda się Arsenalowi zdobyć jakieś trofeum?

F: Nie wygraliśmy żadnych rozgrywek od 2 lat. To bardzo dużo, jeżeli jest się taką drużyną jak Arsenal. Teraz jednak mamy ku temu okazję. Świetnie zaczęliśmy ligę, dobrze nam idzie w pucharach a w Lidze Mistrzów mamy dość łatwą grupę. Myślę, że w tym roku wreszcie uda się coś wywalczyć.

R: W poprzednim sezonie trapiły was kontuzje. Czy w tym sezonie jest lepiej?

F: Mam nadzieję, że będzie lepiej. W poprzednim roku było dużo kontuzji, ale w tym też nieźle się zaczyna. Kontuzjowani są Rosicky, Gallas, Eduardo i Lehmann. Nie wiadomo co będzie z Hlebem. Jednak w tym roku mamy bardziej wyrównaną drużynę i wielu zmienników na różne pozycje.

R: Arsene Wenger powiedział nie dawno, że Liga Mistrzów wcale nie wyłania najlepszej drużyny europejskiej. Czy wobec tego nie chcecie zdobyć tego trofeum?

F: Oczywiście, że chcemy. Trener miał rację co do Ligi Mistrzów. Jednak są to tak prestiżowe rozgrywki, że każdy chce je wygrać. Szczególnie my. Nie zdobyliśmy jeszcze nigdy tego trofeum jako jedyna z 10 najlepszych drużyn w Europie.

R: Teraz trochę z przeszłości. Gdy przychodził pan do Arsenalu byli w nim tacy gracze jak Gilberto, Viera czy Edu. Czy byli oni dla pana autorytetem?

F: Zdecydowanie byli i nadal są. Cały czas powtarzam , że chciałbym kiedyś grać tak jak Patrick Vieira. Co do Gilberto to jest on nadal w drużynie i co dziennie moge go obserwować na treningach. Wiele się od niego uczę."

R: Jak się przedstawiają pana stosunki z Arsenem Wengerem?

F: Świetnie. To cudowny trener. Mim zdaniem najlepszy na świecie. Zostanę w Arsenalu nawet do końca kariery jeżeli on tu będzie.

R: Nie kusi pana przeprowadzka do Realu Madryt czy Barcelony?

F: Szczerze mówiąc tak, ale kocham Arsenal i chę tu pozostać jak najdłużej. To klub z olbrzymim potencjałem i takim zasobem młodych graczy, jakiego nie ma żaden inny klub w Europie.

R: Na koniec mogę tylko życzyć powodzenia Arsenalowi. Może uda się zdobyć Puchar Ligi Mistrzów!

F: Cały klub ma na to nadzieję. Czas pokaże czy mamy rację.


Nie biegnij po sławę... biegnij za piłką !!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.efemforum.pun.pl - najlepsze forum Football Managera.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet zawoja szynszyle hodowla materace janpol